GABINET OKULISTYCZNY


Wzrok jest jednym z najważniejszych zmysłów, ponieważ dzięki niemu dostrzegamy barwy i kształty otaczającej nas rzeczywistości. Obdarzmy go zatem troską na jaką zasługuje.

Zachęcamy do skorzystania z możliwości badań wzroku dostosowanych do Waszych indywidualnych potrzeb. Badania wykonuje profesjonalny i dbający o każdy szczegół zespół Optometrystów i Refrakcjonistów z użyciem specjalistycznej aparatury diagnostycznej. Profesjonalne badanie wzroku w naszych gabinetach trwa około 30-45 minut.

Jeśli jesteście zainteresowani rozpoczęciem przygody z soczewkami kontaktowymi, dowiecie się u nas o korzyściach i zagrożeniach, sposobach pielęgnacji i użytkowania soczewek kontaktowych. Oprócz wymaganego badania, nauczycie się zakładać i ściągać soczewki kontaktowe.

Prosimy o uzgadnianie terminu wizyty w gabinecie i przybycie 5 minut przed planowaną porą rozpoczęcia badania wzroku ze swoimi dotychczasowymi okularami. WAŻNE! Na badanie przychodzimy w dobrej kondycji zdrowotnej, bez gorączki, kaszlu i kataru. Dbajmy o siebie nawzajem.

Zapisy można robić osobiście, telefonicznie lub przez Messengera.