O NAS


Salon Optyczny NANOS jest realizacją ogromnej pasji drugiego już pokolenia optyków wywodzących się z Zamościa.

Po 30 latach funkcjonowania na zamojskim rynku, w marcu 2020 otworzyliśmy salon w Warszawie, a w lipcu 2020 r. również w Krakowie. Skupiamy się na jakości i profesjonalizmie, ze wsparciem światowego lidera w branży optycznej firmy Essilor - producenta szkieł progresywnych Varilux, który od ponad 160 lat stale zajmuje się poprawą jakości widzenia, badaniami i innowacjami w dziedzinie soczewek okularowych.

Oprócz oferty od zagranicznych producentów opraw, proponujemy Wam wiele modnych i wygodnych opraw polskich, sprawdzonych firm. Dzięki różnorodności oferty znajdziecie u nas bardzo wiele modeli nie tylko stylowych i doskonałych jakościowo, ale także niedrogich. Oznacza to, że jesteście w stanie odnaleźć u nas swoje okulary, które podkreślą Wasz indywidualny charakter. W naszej pracy wykorzystujemy wyłącznie soczewki okularowe, które posiadają wieloletnią gwarancję producenta oraz odpowiedni atest.

Dzięki ogromnemu doświadczeniu, a także nieustannie rozwijanym kompetencjom, jesteśmy w stanie zapewnić Wam doskonałą jakość widzenia, a także najwyższy komfort noszenia okularów na każdą odległość i pogodę.

Dbamy o profesjonalną obsługę i Waszą satysfakcję. Jesteśmy zaangażowani w wykonywane obowiązki, posiadamy wieloletnie doświadczenie, lubimy swoją pracę i po prostu lubimy ludzi. Przykładamy dużą wagę do tego, by każdy z Was w swoich nowych okularach nie tylko czuł się dobrze, ale również świetnie wyglądał.

Jeżeli potrzebujecie okularów dobranych w przyjaznej atmosferze, nasza oferta skierowana jest właśnie do Was.

Jak nas poznać? – Najlepiej przy pracy!

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania dotyczące naszej działalności lub oferty – slkontaktujcie się z nami mailowo, telefonicznie lub na facebooku - na każde z nich chętnie udzielimy wyczerpujących informacji.