Najnowsze szkła progresywne na rynku. Będziesz nimi zachwycony

Varilux X Series i najnowsze Varilux X 4D - Wyraźne widzenie w zasięgu ręki w każdej pozycji.

Nowy styl życia. Jeśli w 2018 kończysz więcej niż 45lat, należysz do Pokolenia X. Jesteś aktywny, wielozadaniowy, cały czas w kontakcie z innymi. Razem z Twoimi przyjaciółmi w podobnym wieku, jesteście zupełnie inni niż poprzednie pokolenia, ponieważ żyjecie w dynamicznie zmieniającym się świecie. Cały czas czujecie się świetnie, a nawet lepiej niż w wieku 25 lat, ponieważ to właśnie teraz możecie spełniać się życiowo.

Wyzwanie jakie możesz odczuwać na co dzień, to Twój słabnący wzrok. Słabe oświetlenie, małe litery, piksele w smartfonie... i nagle okazuje się, że nie widzisz wyraźnie, jak kiedyś. Łatwo możesz rozwiązać ten problem: jedyne, czego potrzebujesz, to dobre okulary !

Żeby sprostać nowym wyzwaniom widzenia, zespół ekspertów Varilux przekroczył dotychczasowe ograniczenia technologiczne i stworzył rewolucyjne rozwiązanie dla osób w wieku 45+ : szkła progresywne Varilux X series.

Varilux X series to innowacyjne szkła progresywne, które zapewnią Ci płynne przejścia i dynamiczne widzenie każdego detalu w obszarze wyciągniętej ręki i poza nim.

Varilux X series znacząco redukują konieczność poruszania głową, dzięki czemu nie musisz szukać punktu wyraźnego widzenia.

Czytanie w okularach progresywnych na leżąco? To się dzieje naprawdę, dzięki najnowszym szkłom progresywnym Varilux X 4D i zaawansowanej Strefy Pomiarowej w naszym salonie. Pełen wachlarz możliwości z porfolio soczewek progresywnych do wykorzystania. Dla nas już nie ma rzeczy niemożliwych.