Salon Optyczny NANOS

Warszawa - ul. Renesansowa 21 A

Salon położony na Chomiczówce na warszawskich Bielanach. Przyjazne miejsce z atmosferą „jak w domu” i dogodnym miejscem parkingowym przed budynkiem.

W salonie znajduje się profesjonalna Strefa Pomiarowa, gdzie możemy projektować soczewki progresywne 4D i „skroić okulary na miarę”. Wykorzystanie technologii do pomiarów parametrów optycznych pozwala nam na pełną swobodę w dopasowywaniu soczewek okularowych spełniających nie tylko najwyższe standardy, ale przede wszystkim Wasze oczekiwania.

Szeroki, największy w dzielnicy wybór opraw dla najmłodszych milusińskich oraz profesjonalny personel usposobiony do pracy z dziećmi sprawiają, że wybór okularów i wykonanie pomiarów przebiegają sprawnie i bezstresowo, nie tylko dla dzieci, ale i ich rodziców.

W salonie znajduje się w pełni wyposażony gabinet optometryczny. Działamy elastycznie, potrzebujesz badania wzroku, indywidualnej godziny wizyty w salonie – powiedz nam o tym.

Usługowy Zakład Optyczny
Anna Mączka-Kulik

Zamość - Starówka - ul. Grodzka 5

PIERWSZY Optyk w Zamościu! Zakład optyczny działa na zamojskim rynku nieprzerwanie aż od czerwca 1990 roku. W trosce o naszych klientów, w 2019 roku wnętrze zostało gruntownie wyremontowane i odświeżone.

Od ponad 30 lat dostępne są tu najnowsze kolekcje okularowe z nowoczesnymi rozwiązaniami korekcji wzroku. Oferta skierowana jest zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, dopasowana „na każdą kieszeń”.

Wykwalifikowany personel stale rozwija się i podnosi swoje umiejętności uczestnicząc w szkoleniach branżowych stacjonarnych i online. Doświadczona kadra doradzi jak dbać o wzrok, dobierze korekcję oraz pomoże w dobraniu wymarzonych okularów. Wymagania stawiane przez użytkowników okularów to nasz priorytet. Bazując na 30-letnim doświadczeniu dbamy o zdrowe widzenie naszych klientów.

Niemożliwe naprawy robimy od ręki, na cuda trzeba chwilę poczekać.

Optyk NANOS

Kraków - ul. Złocieniowa 35/7

Kameralny optyk położony na krakowskim osiedlu Złocień, w pobliżu Centrum Handlowego ATUT i pętli autobusowej. Przytulne miejsce stworzone z myślą o osobach poszukujących dobrej jakości produktów w różnych przedziałach cenowych. Oferta skierowana dla dorosłych, seniorów, jak i dzieci w każdym wieku. Czekają na Was sprawdzone rozwiązania dotyczące szkieł okularowych, szeroka gama oprawek, również z nakładkami przeciwsłonecznymi z polaryzacją.

Wykwalifikowany personel doradzi Wam jak dbać i chronić wzrok, by mieć komfort użytkowania okularów na każdą pogodę i każdą odległość. Przygotowane dla Was wzorniki szkieł sprawią, że będziecie mogli dotknąć i zobaczyć, jak będą wyglądać szkła w Waszych nowych okularach.

Wyposażony gabinet jest do Waszej dyspozycji w godzinach otwarcia optyka.