okulary dla dzieci Dzieci są niewątpliwie bardzo wymagającymi klientami. Wiadomym jest, że ich bezpieczeństwo jest sprawą najważniejszą. Przed rodzicami stają wciąż nowe wyzwania, by sprostać ich nieposkromionej energii. Przed salonami optycznymi jest również nie lada sztuka – zatroszczyć się o dzieci w dziedzinie optyki okularowej mając na względzie ich kreatywność i samodzielność.

Soczewki do okularów dla dzieci oprócz doskonałej korekcji, powinny gwarantować bezpieczeństwo, swobodę, jak również estetykę. Tylko wtedy dziecko nie będzie się czuło ograniczane ze względu na to, że nosi okulary.

Poliwęglan to materiał stosowany w hełmach dla astronautów, owiewkach bolidów Formuły 1, w szybach promów kosmicznych czy w produkcji szyb kuloodpornych - tym bardziej nie straszne mu są sale gimnastyczne i place zabaw. Soczewki poliwęglanowe są wytrzymałe, lekkie, cienkie, 12x bardziej odporne na uderzenia od standardowych soczewek plastikowych, a to ma niebagatelne znaczenie w przypadku okularów dla dzieci. To gwarancja bezpieczeństwa najmłodszych nawet podczas najbardziej szalonych ewolucji.

okulary dla dzieciW naszym salonie znajdziecie Państwo różnego rodzaju oprawki dla dzieci. Dla młodszych są wyjątkowo elastyczne, bez metalowych elementów, lekkie i wygodne w noszeniu dzięki zastosowaniu odpowiednich tworzyw. Nie powodują podrażnień, są antyalergiczne i przyjazne dla środowiska. Dostępne są modele w komplecie z wymienianymi zausznikami w różnych kolorach. Dzięki takiemu rozwiązaniu dziecko przy jednych okularach może mieć kilka ciekawych zausznikowych kombinacji.  

W oprawkach dla starszych dzieci odnajdujemy motywy mody dorosłej w dziecięcych rozmiarach. Dużo uwagi poświęcono ergonomii oprawek, ich kolorom i zdobieniom na zausznikach. Dostępne są również oprawki klasyczne w stonowanych kolorach i w przeróżnych kształtach. Doskonale układają się na twarzy dając równocześnie właściwe, centralne widzenie.

Dane kontaktowe:

Salon Optyczny NANOS

Al. Wojska Polskiego 36a

05-800 Pruszków

Tel. 22-729-71-77

Tel./ fax 22-728-25-42

e-mail: optyk@nanos.pl

Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółami naszej oferty prosimy o kontakt, a nasz pracownik skontaktuje się z Państwem celem przedstawienia pełnej oferty.

Wypełnij formularz szybkiego kontaktu

Znajdź nas na mapie

Godziny otwarcia pn-pt 11:00-19:00

akcesoria
elastyczne

partnerzy1partnerzy2

partnerzy3

Go to top